Sponsorzy
Aktualności
09Maj, 2022
Mazur wygrywa rzutem na taśmę i zachowuje pozycję lidera
W 20 kolejce Płockiej Ligi Okręgowej Mazur Gostynin mierzył się na własnym boisku z Unią Iłów.
Po raz pierwszy w rundzie wiosennej mecz odbył się na głównym boisku
30Kwi, 2022
Mazur z Radzymina lepszy od Mazura z Gostynina
W sobotę, 30 kwietnia 2022 r. trampkarze Mazura Gostynin U-15 rozgrywali mecz 7 kolejki 1 Ligi Wojewódzkiej C1 z Mazurem Radzymin.
W tym tygodniu trampkarze otrzymali walkower 3:0
13Lip, 2017
Boisko treningowe Mazura z nadanym imieniem mec. Święcickiego
W środę, 20 kwietnia 2022 r. odbyło się oficjalne nadanie patronatu nad nowo otwartym boiskiem ze sztuczną nawierzchnią na Stadionie MOSiR w Gostyninie.
Uroczystość rozpoczęło
Poprzedni mecz
Mazur Gostynin | vs | Unia Iłów |
Gospodarze | Goście | |
2 | : | 1 |
|
vs | Mazur Gostynin | |
Gospodarze | Goście | ||
2 | : | 1 |
Stegny Wyszogród | vs | Mazur Gostynin |
Gospodarze | Goście | |
? | : | ? |
|
vs | Mazur Gostynin | |
Gospodarze | Goście | ||
4 | : | 1 |
Naprzód Brwinów | vs | Unia Iłów |
Gospodarze | Goście | |
6 | : | 0 |
Następny mecz
Mazur Gostynin | vs | Unia Iłów |
Gospodarze | Goście | |
2 | : | 1 |
|
vs | Mazur Gostynin | |
Gospodarze | Goście | ||
2 | : | 1 |
Stegny Wyszogród | vs | Mazur Gostynin |
Gospodarze | Goście | |
? | : | ? |
|
vs | Mazur Gostynin | |
Gospodarze | Goście | ||
4 | : | 1 |
Naprzód Brwinów | vs | Unia Iłów |
Gospodarze | Goście | |
6 | : | 0 |
Tabela ligowa
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Mazur Gostynin | 20 | 45 | 14 | 3 | 3 | 57-26 | 10 | 0 | 0 | 31-8 | 4 | 3 | 3 | 26-18 | ||||||
2. | Amator Maszewo | 20 | 43 | 13 | 4 | 3 | 69-30 | 8 | 1 | 1 | 38-15 | 5 | 3 | 2 | 31-15 | ||||||
3. | Skra Drobin | 19 | 40 | 13 | 1 | 5 | 62-33 | 7 | 1 | 1 | 29-14 | 6 | 0 | 4 | 33-19 | ||||||
4. | Kasztelan Sierpc | 20 | 39 | 12 | 3 | 5 | 63-33 | 7 | 2 | 1 | 41-11 | 5 | 1 | 4 | 22-22 | ||||||
5. | Delta Słupno | 20 | 34 | 10 | 4 | 6 | 43-37 | 6 | 2 | 2 | 24-15 | 4 | 2 | 4 | 19-22 | ||||||
6. | Sparta Mochowo | 19 | 33 | 10 | 3 | 6 | 50-40 | 9 | 0 | 1 | 32-11 | 1 | 3 | 5 | 18-29 | ||||||
7. | Unia Iłów | 20 | 29 | 9 | 2 | 9 | 59-48 | 5 | 1 | 4 | 38-29 | 4 | 1 | 5 | 21-19 | ||||||
8. | Start Proboszczewice | 20 | 27 | 8 | 3 | 9 | 33-51 | 5 | 3 | 2 | 20-17 | 3 | 0 | 7 | 13-34 | ||||||
9. | Unia Czermno | 20 | 24 | 7 | 3 | 10 | 44-50 | 4 | 2 | 4 | 25-26 | 3 | 1 | 6 | 19-24 | ||||||
10. | Zryw Bielsk | 20 | 21 | 6 | 3 | 11 | 39-54 | 6 | 1 | 3 | 25-18 | 0 | 2 | 8 | 14-36 | ||||||
11. | Skrwa Łukomie | 20 | 20 | 5 | 5 | 10 | 38-57 | 3 | 2 | 5 | 19-27 | 2 | 3 | 5 | 19-30 | ||||||
12. | Błękitni Gąbin | 20 | 18 | 5 | 3 | 12 | 30-60 | 2 | 3 | 5 | 13-30 | 3 | 0 | 7 | 17-30 | ||||||
13. | Stegny Wyszogród | 20 | 14 | 4 | 2 | 14 | 20-54 | 3 | 2 | 5 | 14-26 | 1 | 0 | 9 | 6-28 | ||||||
14. | Orzeł Goleszyn | 20 | 8 | 1 | 5 | 14 | 25-59 | 1 | 2 | 7 | 11-25 | 0 | 3 | 7 | 14-34 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ||
1 | Mazur Gostynin | 2-1 | 2-0 | 4-1 | 4-0 | 2-1 | 3-0 | 3-2 | 5-2 | 1-0 | 5-1 | ||||
2 | Amator Maszewo | 3-1 | 3-1 | 2-3 | 4-4 | 1-0 | 7-2 | 3-0 | 5-3 | 5-1 | 5-0 | ||||
3 | Skra Drobin | 3-3 | 4-3 | 2-0 | 3-1 | 5-0 | 1-3 | 4-1 | 3-2 | 4-1 | |||||
4 | Kasztelan Sierpc | 1-4 | 2-2 | 5-1 | 7-0 | 2-1 | 5-1 | 1-1 | 7-0 | 4-1 | 7-0 | ||||
5 | Delta Słupno | 0-0 | 4-2 | 0-1 | 3-1 | 1-5 | 4-1 | 2-1 | 5-1 | 3-1 | 2-2 | ||||
6 | Sparta Mochowo | 4-1 | 3-0 | 2-1 | 4-1 | 6-2 | 3-2 | 5-0 | 2-3 | 1-0 | 2-1 | ||||
7 | Unia Iłów | 2-4 | 1-4 | 2-4 | 2-2 | 5-3 | 6-4 | 10-2 | 2-4 | 3-0 | 5-2 | ||||
8 | Start Proboszczewice | 2-1 | 1-1 | 0-3 | 1-1 | 2-0 | 3-2 | 3-1 | 4-4 | 2-3 | 2-1 | ||||
9 | Unia Czermno | 1-1 | 3-6 | 3-3 | 7-1 | 2-4 | 2-7 | 2-1 | 1-3 | 1-0 | 3-0 | ||||
10 | Zryw Bielsk | 2-3 | 1-1 | 2-4 | 3-2 | 1-2 | 3-1 | 2-1 | 3-1 | 4-0 | 4-3 | ||||
11 | Skrwa Łukomie | 0-4 | 0-4 | 2-6 | 1-2 | 5-2 | 1-1 | 2-0 | 2-2 | 4-5 | 2-1 | ||||
12 | Błękitni Gąbin | 1-6 | 1-6 | 1-5 | 0-2 | 3-2 | 0-3* | 2-2 | 2-2 | 1-0 | 2-2 | ||||
13 | Stegny Wyszogród | 0-7 | 2-4 | 3-2 | 2-4 | 0-3 | 1-2 | 1-1 | 2-1 | 2-1 | 1-1 | ||||
14 | Orzeł Goleszyn | 1-1 | 1-5 | 1-7 | 5-0 | 0-1 | 2-2 | 0-1 | 0-1 | 0-4 | 1-3 |